Pracownia otwarta

a01

W dniu 28 czerwca br. w Zakładzie Sztuki zostały przeprowadzone warsztaty z grafiki komputerowej mające na celu poznanie przez uczestników podstawowych funkcji programu Adobe Photoshop. Warsztaty poprowadziła dr Agnieszka Mazek. Tematem był sen. Mimo, iż warsztaty trwały 2 godziny, to udało się uczestnikom stworzyć ciekawe fotomontaże. Poniżej prezentujemy niektóre z prac.

aa01

27 kwietnia 2017 roku odbyły się warsztaty, których problematyka podejmowała zagadnienie znaku wizualnego - znak jako forma przekazu treści czyli "kiedy mniej znaczy więcej”

Uczestnikami warsztatów byli uczniowie z Liceum Plastycznego im. E.M. Andriollego, oraz Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Ekonomicznych z Mińska Mazowieckiego.

p004


 16 grudnia 2016 roku ruszyły warsztaty popularyzujące  NASZ kierunek.  "Plakat jako forma wypowiedzi plastycznej"  W warsztatach wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Siedlcach, pod opieką Pana mgr Łukasza Wawrzyszczuka .

 

dn01

W dniu 03.04.2017 w ramach dnia otwartego Wydziału Humanistycznego  w Zakładzie Sztuki, zostały zorganizowane i odbyły się warsztaty plastyczne, które poprowadzili wykładowcy naszego zakładu z pomocą studentów kierunku Edukacja Artystyczna. Temat działań plastycznych dotyczył szeroko rozumianego pojęcia „kryminał”.

w017

28 października 2016 roku ruszyły warsztaty popularyzujące NASZ kierunek.
W warsztatach wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Siedlcach, pod opieką Pani mgr Weroniki Makowskiej (spec. od przedmiotów poligraficznych) i Pana mgr Łukasza Wawrzyszczuka (spec. grafika i multimedia) z I klasy Technikum Nr. 6 o profilu – technik cyfrowych procesów graficznych oraz z III klasy VII Liceum Ogólnokształcącego ze spec. – grafika.
Działania warsztatowe odbyły się w Pracowni Grafiki Warsztatowej prowadzonej przez art. grafiki dr Agnieszkę Mazek, w Pracowni Rzeźby zajęcia prowadził art. rzeźbiarz mgr Michał Gardziński, oraz w Pracowni Malarstwa prowadzonej przez art. malarza prof. Tomasza Nowaka.
W warsztatach wzięło udział 36 uczniów.